Apartamento Premium Morro Das Pedras I
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apartamento Premium Morro Das Pedras I Florianópolis βρίσκεται περίπου 10 λεπτά οδικώς από το Mirante do Morro das Pedras (Florianópolis) και έχει θέα στον κήπο. Αυτό το διαμέρισμα απέχει 14 χλμ. από σταθμό τρένου Main Bus και 950 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Rua Jardim dos Eucaliptos.
Η Παραλία Armacao απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα.
Υπάρχει επίσης πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με όλα απαραίτητα μαγειρικά σκεύη. Κατά τη διαμονή στο Apartamento Premium Morro Das Pedras I, οι επισκέπτες βρίσκονται σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς από το αεροδρόμιο ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Hercilio Luz.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Πλυντήριο ρούχων
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Apartamento Premium Morro Das Pedras I;
Το το Apartamento Premium Morro Das Pedras I παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Hercilio Luz από το το Apartamento Premium Morro Das Pedras I;
Ανάμεσα στο ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Hercilio Luz και το το Apartamento Premium Morro Das Pedras I είναι 5 χλμ. απόσταση. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Premium Morro Das Pedras I;
Οι επισκέπτες του το Apartamento Premium Morro Das Pedras I μπορούν να φέρουν κατοικίδια.